Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste ervaring op onze site moet je de lokale opslag in je browser inschakelen.
- SERVICE VAN DAKA
- Ga voor click & collect in een DAKA winkel
- Spaar 4% VIP tegoed met een account
- Achteraf betalen via Riverty/Afterpay
- Snelle levering aan huis of bij een PostNL afhaalpunt
Klantenervaringen
Productinformatie
De Atomic Hawx Ultra 95 S is een dames skischoen voor de gevorderde skister die lekker kan skiën en controle belangrijk vind.
Deze schoen heeft een leestbreedte 98 mm (smalle voet), dit is de breedte van je voet in millimeters op het breedste punt van je voet, als deze 26/26,5 cm lang is. Elke centimeter die de schoen langer of korter wordt zorgt ervoor dat deze 2 millimeter breder of smaller wordt. Skischoenen worden niet in halve centimeters gemaakt. Rond daarom altijd de lengte af naar boven.
Om tot een een goede keuze te komen aangaande uw maat van deze schoen adviseren wij om de tabel op afbeelding 2 aan te houden.
Product sku:
sku_062789Geslacht | Dames |
---|---|
Merk | Atomic |
Modelcode | AE5024720 |
Binnenzool | sensifit |
Stijl | Piste |
Kleur | Grijs |
Liner | 3D gold 3M Thinsulate |
Sluiting | 4 schnallen |
Type Zool | Plastic |
Flex | 95 |
Comfortniveau | Performance fit |
Bootfitmethode | Memory Fit |
Leest | 98 mm |
Waar ga jij voor? | Of je nu gaat voor een uitdagende hahnenkamm of voor een rustige blauwe piste, het begint allemaal bij de juiste uitrusting. |